0212 671 03 63

Müşteri Temsilcisi

0532 168 38 90

Mobil Müşteri Temsilcisi

0530 517 76 46

Müşteri Temsilcisi

Hakkımızda

Ertay Kesici Takım İmalat ve Bileme San. 2004 yılında başladığı teknik kesici takım ve bileme Sektöründe kısa zamanda lider firmalar arasında yerini almıştır.Firmamız Türkiye ‘de yaygın pazar ağıylada bütün iç piyasaya adını duyurmuştur.Firmamız öncelikle müşterilerimize en uygun fiyatlara teğmin etmeyi hedeflemektedir.

Profesyonel ekibiyle müşterilerimize hizmet sunabilmeyi ilke edinmiştir.Bu bağlamda güvenilirliğinden taviz vermeyen Ertay Kesici Takım İmalat ve Bileme San. sektörüne yeni bir boyut kazandırmak için kurumsal kimliğini oluşturmuştur.

Fellow azdırma, Rayba kalıpcı frezeler, karbür frezeler,karbür matkaplar, karbür testerler, karbür T frezeler, karbür raybalar , tarama kafaları, hsse frezeler, hsse T frezeler, hsse matkaplar, hsse raybalar, hsse klavuz ve paftalar , hsse kanal frezeler, hsse daire testerler, hsse kırlangıç frezeler, ölçü aletleri, pantoğraf lama tutucular, büyütme başlıkları.

Tüm teknik hırdavat malzemelerinde stoklu çalışarak müşterinin malzeme ihtiyaçlarına ve teğminine anında cevap verebilmektedir. 

Misyonumuz
Ürunlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak. 

Vizyonumuz
Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye'nin en iyisi olmaya devam etmek ve dünyada da örnek bir şirket olmak.